Futsal: Kotor Varoš slavio protiv Dervente

Autor: Slaven Šubara / Datum: 24.02.2016. 10:12

KMF Kotor Varoš slavio je u posljednjoj utakmici 10. kola Druge lige RS

Gosti iz Dervente su ofanzivno ušli u utakmicu, i za kratko vrijeme iznenadili domaćina i stigli do dva gola prednosti.

Prednost od 0:1 donio je Dejan Đekić u 6. minutu, a na 0:2 povisio je Siniša Simić, minut kasnije.

Nakon primljena dva gola, domaći su uskladili redove i do odlaska na odmor vratili stvari na početak zahvaljući dvostrukom strijelcu kapitenu Miroslavu Nediću, koji se u strijelce upisao u 11. i u 16. minutu.

U 29. minutu potpuni preokret Kotor Varoši, mrežu za 3:2 zatresao je Bojan Đekanović, a isti igrač se upisao u strijelce i u 37. minutu kada je riješio pitanje pobjednika i postavio konačnih 4:2 za svoju ekipu.

U narednom kolu Kotor Varoš je slobodan.

KMF KOTOR VAROŠ - KMF DERVENTA 4:2 (2:2)