Kotorvarošani ni poslije 9 kola nisu osjetili slast pobjede u gostima

Autor: Slaven Šubara / Datum: 09.10.2017. 11:33

Kotorvaroška Mladost je doživjela novi poraz od Sloge u Saničanima rezultatom 1:0

Prvo poluvreme proteklo je u igri između dva šensnaesterca u veoma visokom tempu, sa dosta faula i grube igre, ali bez ozbiljnijih prilika za obe ekipe.
Drugi dio utakmice obe ekipe su nastavile u istom visokom tempu, što su domaćini iskoristili u 60 minutu. Domaći igrač Kecman ubacio se sa strane i preciznim udarcem savladao je nemoćnog golmana "Mladosti", Kutića. I postavio, što se kasnije ispostavilo, konačan rezultat 1:0 za domaću ekipu.

Izvor: KVdanas.com

Autor teksta: Slaven Šubara