Kozara Mlijekoprodukt bolja od Kotor Varoši

Autor: Slaven Šubara / Datum: 26.03.2017. 16:00

ukometaši Kozara MP dočekali su sinoć pred svojom publikom u Kozarskoj Dubici ekipu Kotor Varoši i slavili rezultatom 34:27.

Domaći tim je polovinom prvog poluvremena stekao osjetniju prednost 12:6, ali se naši rukometaši nisu predavali. Čvršćom igrom u odbrani i efikasnijim napadom sagradili su seriju 6:0 i na odmor odlaze uz egal 13:13.

Sve do 42. minuta utakmice naš tim je imao prednost, a onda slijedi serija Dubičana od 5:0 kojom stižu do tri gola viška. Domaći su do kraja meča povećavali prednost do konačnih 33:27.

Autor teksta: Slaven Šubara