Mladost protiv Borca odigrala nerješeno

Autor: Slaven Šubara / Datum: 25.09.2017. 16:03

Fudbaleri Mladosti su na svom stadionu, u okviru sedmog kola Regionalne lige RS – grupa Zapad odigrali nerješeno 1:1, sa Borcem iz Kozarske Dubice.

Gosti su pokazali odličnu igru tokom svih devedeset minuta, i u vođstvo su došli već u 16. minutu kada je Halilović iskoristio smušenost odbrane domaćih i sa nekih pet metara poslao loptu iza nemoćnog Kutića.

Mladost je do boda uspjela doći u 60. minutu kada mladi i perspektivni Avdić pogodio za konačnih 1:1. Na samom kraju utakmice Mušanović i Avdić su promašili dvije kolosalne šanse, i na konto domaćih je “legao” samo jedan bod.

Stadion: FK Mladost, Gledalaca: 100, Sudija: Bojan Balaban, Pomoćnici: Ljubiša Kuvalja i Dejan Milovac Delegat: Zoran Petrović (Banja Luka), Strijelci: Avdić 60.min (Mladost), Halilović 16. min (Borac), Žuti kartoni: Đurić, Tepić Mladost)

FK Mladost: Kutić, Tepić, Đukić, Vučenović, Bašić (od 80. min Hibić),, Hadžiselimović, Stupar, Drljača, Mušanović, Đurić ( od 87. min. Muždekić), Avdić.

FK Borac: Mijić, Šipka, Zakić, Kondić, Halilović (od 87. min Koruga), Zec, Neb. Adžić, Nev. Adžić, Drvenica (od 65 Čađo. min Hibić), Pekić, Pralica.

Autor teksta: Slaven Šubara